AXTEA

Počítáme s vámi

Daně a účetnictví

Služby

Poskytujeme servis pro právnické a fyzické osoby, které chtějí svoji ekonomicko-administrativní agendu nebo její část zabezpečit spoluprací s externí specializovanou firmou.

  • Daňové poradenství
  • Vypracování daňových přiznání k jednotlivým daním (z příjmů, z nemovitých věcí a jejich nabytí, DPH včetně souvisejících hlášení, ekologické a spotřební)
  • Ekonomicko-organizační poradenství
  • Poradenství při developerských projektech
  • Přeměny společností
  • Vedení účetnictví, mzdové agendy, daňové evidence
  • Zpracování přidružených výkazů (bankovní, statistické)

Tradice, odbornost a etické zásady

Komora daňových poradců ČR AXTEA s.r.o. je rodinná firma, která navazuje na činnost kanceláře založené v roce 1992 ekonomem Radimem Pavelkem (člen Komory daňových poradců od roku 1994). Jeho erudice a mnohaleté zkušenosti v daňovém poradenství přinášejí naší společnosti odborné zakotvení. Náš pracovní tým je dlouhodobě stabilní, s oporou v rodinné tradici. Vedle poradenství se věnujeme lektorské a vzdělávací činnosti.

Jako společnost jsme zapsáni v seznamu Komory daňových poradců ČR a garantujeme dodržování etického kodexu Komory. Zásada mlčenlivosti a sjednané pojištění výkonu daňového poradenství jsou pro nás samozřejmostí.

Jak probíhá spolupráce

Konkrétní podobu výkonů vždy upravujeme na míru podle vašich požadavků. Obvykle spolupracujeme s klienty pravidelně, ať jde o týdenní, měsíční nebo roční režim, podle povahy věci. Jednorázové poskytnutí našich služeb oceníte v situaci, kdy vaše aktivity a projekty stojí na křižovatce a pro rozhodnutí o dalším vývoji potřebujete kvalitní, fundované a vysoce individualizované rady ve věcech, kterým rozumíme.
Situace, které to svojí povahou vyžadují, zastřešíme udělením plné moci.

Kolik to bude stát

Běžná sazba služeb daňového poradenství činí 2 000 Kč / hod + DPH.
Lze dohodnout také sazbu úkolovou. V rámci dlouhodobé spolupráce lze dohodnout paušální odměnu.

Kontakty

AXTEA s.r.o.

AXTEA s.r.o.
Nohova 1398/19
326 00 Plzeň

+420 377 455 434
pavelkova@axtea.cz

IČ: 26394456
DIČ: CZ26394456
Obchodní rejstřík: KS v Plzni, C 17557
Datová schránka: 9gxqehu

Základní pracovní doba je 8:00 – 12:00; 13:00 -16:00

Vždy je nutné si sjednat schůzku předem – díky tomu jsme lépe připraveni řešit váš požadavek a jednání je rychlejší a efektivnější. Po dohodě se vám rádi budeme věnovat i v méně obvyklém čase.

Praktické informace